Harun Kilci

Hakkında

Fayda yaratmaya
ve gelişime
adanmış bir hayat…

İnsan kaynakları yöneticisi olarak 18 yıl kurumsal hayatta çalıştım.
2014 yılında kendi keşif yolculuğuma çıktım.
Keşfettiklerimi ve tecrübelerimi daha çoklarıyla paylaşmak, dönüşüm ve gelişimlerini desteklemek için 2016 yılında kendi şirketimde yolculuğuma devam ediyorum.


20+

Yıl Deneyim

350+

Gün Danışmanlık

2500+

Saat Eğitim

50+

Proje

İletişim

Gelişimin ilk adımı doğru analizdir. Sonrası ise kararlılık ve cesaret!
Gelişim yolculuğuna tecrübeli bir rehberle çıkmak ister misin?

Ben hazırım!
Sen de hazırsan, formu doldur…


Hakkında

Hakkında

Harun Kilci:
Kurumların ve bireylerin;
potansiyellerinin fark etmelerini sağlayan,
özel gelişim yöntemleri tasarlayan
Hayat Mimarıdır.

1999 yılında Kara Harp Okulundan Sistem Mühendisi olarak mezun oldu, 2005 yılında işletme lisansını ve 2012 yılında İstanbul Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisansını tamamladı. 2011-2015 yılları arasında Sabancı Üniversitesi’nde Liderlik Fakültesini tamamladı. Çalışma hayatı boyunca bir çok mesleki eğitim aldı. Ayrıca 6 Sigma Uzman Yeşil Kuşak ve REFA diploması sahibidir.

Hikayem

1999 yılında Başak Gıda A.Ş.’de Genel Müdür Asistanı olarak çalışma hayatına başladı. 2001 yılında Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik Sanayi A.Ş’de personel müdürü, 2007 yılında Borusan Mannesmann Boru A.Ş.de Halkalı Fabrikası İnsan Kaynakları ve İdari İşler Bölüm Müdürü olarak çalışma hayatına devam etti. 2013 yılında Borusan Holding bünyesinde iç eğitmen seçilerek mevcut görevine paralel uzmanlık alanlarına yönelik eğitimler vermeye başladı.

Haziran 2014 da yaşadığı bir kaza sonucu 2 ay yatağa mahkum, bir yıl koltuk değnekleri ile yaşamak zorunda kaldı. Bu süreç hayatı ve kendisini sorguladığı ve yaşam amacını keşfetmeye uğraştığı bir dönemin başlangıcı oldu. 2016 yılında kurumsal iş hayatından ayrılıp kendi şirketini kurdu.

Gelişimin en önemli adımının “Potansiyelin Keşfi” olduğunu düşünüyor. Kurumların ve bireylerin potansiyellerinin fark etmelerini sağlama ve kendilerine özel gelişim yöntemleri oluşturma konularında Hayat Mimarı olarak rehberlik ediyor. Potansiyelini keşfetmiş birey ya da kurumların performanslarının artırılması ve gelişimlerinin sağlanması için kişisel ve organizasyonel gelişim danışmanlığı ve mentorluğu yapıyor.