5T Yalın İnsan Yönetimi

logo-yalin-5t-jpg-200

 

Yalın İnsan Yönetimi 5T Modeli; işletmelerin en önemli kaynağı olan “İnsan” kaynağının, “Yalın” kültürüne uygun şekilde yönetilerek “Yalın Düşünce” felsefesini içselleştirecek gelişimi sağlamak amacı ile tasarlanmış bir modeldir.

5 fazdan oluşan model; işletmelerdeki “İnsan” faktörüne dokunan tüm süreçlerin tasarım ve yönetimini “Yalın” kültürüne uygun hale getirilerek Yalın Düşünce oluşumunu destekler. İnsan kaynağının gelişimini ve bu gelişimin takibi ile gelişimin yönetilmesini kolaylaştırır. Bu sayede işletmelerde hayata geçirilen tüm sistem ve yönetim araçlarının sahiplenilmesi artarak, hedeflenen faydanın ötesinde bir iyileşme ortaya çıkması sağlanır.

6nnmn0

İnsan faktörünün gelişimini sistemli bir şekilde aşamalar ile sağlamaya yardımcı olacak model, işletmelerde kolayca uygulanabilecek esnekliktedir. Kullanılan mevcut sistemlerin gelişimine ve çeşitlendirilmesine katkı sağlar.

Gelişim, insanı da içine aldığında sürdürülebilir ve fark yaratacak şekle gelir. Yalın İnsan Yönetimi 5T Modeli kullanarak işletmenizde yapacağınız gelişim ile fark yaratın.blog-2

%d blogcu bunu beğendi: