Hakkımızda

2016 yılında faaliyetine başlamış olan şirketimiz, insan kaynaklarının tüm süreçlerine yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sürekli gelişim odaklı bakış açısı ile çalışmalarını yürüten danışmanlarımız; geçmiş iş tecrübelerini sizlere değer yaratacak şekilde aktarmakta, güncel gelişmeleri takip ederek gelişimi sürekli hale getiren bir iş ortağınız gibi destek olmayı amaçlamaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetim sistemlerini, kurumun gelecek vizyonuna uygun şekilde kurulmasını sağlar ve işler hale getirilip teslim ederiz.

Kurum çalışanlarının; gelişim ihtiyaçlarını tespit eder, ölçer, gelişim için aksiyonlar oluşturur, sistemler kurar ve kuruma uygun tasarlanan eğitimleri gerçekleştiririz. Gelişim ve eğitim faaliyetlerinin etkinliğini ölçer ve gerekli durumlarda güncellemeler yaparız.

Kurumlardaki saat ücretli çalışanların (mavi yaka çalışanlar) performans yönetim sistemlerini kurarız. Objektif bir değerlendirme yöntemi ile Performans Değerlendirme Sistemi oluşturup uygulamaya alınmasını sağlarız. İş ve süreç analizleri yapar, norm kadro oluştururuz.

Kurumsallaşma yolunda gereken adımları ve yapılacak işleri tanımlar, prosedürleri oluşturup süreçleri tasarlar ve organizasyonu düzenleriz.

Sürekli gelişim ilkemiz ile iş ortağı olduğumuz tüm işletmelere fayda sağlamayı amaçlarız. Kuruma uygun ve özel çözümler üretmek için çalışırız.

%d blogcu bunu beğendi: